[AnimeRG] Food Wars S2 - 03 (Shokugeki no Souma Ni no Sara) [1080p] [Multi-Sub] [x265] [pseudo]
Beatless Sub Ita Streaming & Download
» » » IR ČIA PRIĖJO POLI / ALONG CAME POLLY
IR ČIA PRIĖJO POLI / ALONG CAME POLLY
BDRip
+6
Metai:
2014
Trukmė:
90 min.
Žanras:
Komedijos, Romantiniai
Režisierius:
John Hamburg
Aktoriai:
Ben Stiller, Jennifer Aniston, Philip Seymour Hoffman, Debra Messing.... kiti
Kalba:
Lietuvių

IR ČIA PRIĖJO POLI / ALONG CAME POLLY

14-11-2017, 23:45  IMDB: 5.9 (112,149 balsai)
Kad vyrai kilę iš Marso, o moterys iš Veneros – apie tai net knygose parašyta. Tačiau ar kada nors rimtai pagalvojote, kaip susiklostytų jūsų gyvenimas, jeigu vieną dieną sutiktumėte žmogų, kuris jums laaabai patinka, tačiau jo gyvenimo būdas, stilius ir pomėgiai taip skiriasi nuo jūsiškių, kad net graudu. Ar ryžtumėtės atsiduoti fortūnai ir išmėginti laimę?

Permainų nemėgstantis gyvybės draudimo agentas Rubenas patenkintas savo išvaizda, gyvenimu, darbu ir naujai iškepta žmona, kuri jį išduoda per pirmąją medaus mėnesio dieną. Poli – Rubeno vaikystės draugė, kurią paskutinį kartą jis matė 7 klasėje. Dabar ji – tatuiruota mergina - uraganas, tiesiog nepakenčianti pastovumo ir nuolat besivelianti į įvairiausias intrigas.

Taip kartais būna: viename vakarėlyje likimas netikėtai suveda du skirtingiausius pasaulyje žmones - Rubeną ir Poli. Poli atrodo tokia žavi, šauni ir linksma, kad atsargusis Rubenas neatsilaiko ir nusprendžia surizikuoti.

Nuo tos akimirkos vyrukas mokosi šokti salsą, pratinasi prie aštraus maisto, kuris išbalansuoja visą virškinimo sistemą, bando draugauti su aklu naujosios draugės šešku ir pakliūva į begalę komiškų situacijų, iš kurių kelio atgal nebėra... скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
  • Žiūrėti online
Пример сезона
Пример серии
Vartotojai, kurie yra grupėje Svečiai, negali rašyti komentarų.